Drukarnia Wydruk J. i B. Baran Sp.j.

DRUKARNIA WYDRUK J. i B. Baran Sp. J. istnieje na rynku poligraficznym od roku 1991.

Podstawowym celem naszej Drukarni jest wysoka jakość i skuteczność świadczonych usług w zakresie druku offsetowego spełniającego oczekiwania naszych Klientów i gwarantującego im pełne zadowolenie.

Realizację przyjętej Polityki Jakości zapewnia zaangażowanie całej załogi w jej urzeczywistnianie. Pracujemy tylko na nowoczesnych maszynach, wyposażonych w nowoczesne technologie oraz nowoczesne oprogramowanie co gwarantuje wysoką jakość naszych produktów i usług.

W procesie technologicznym druku wykorzystujemy materiały najwyższej jakości renomowanych firm. Umożliwia nam to przestrzeganie rygorystycznych norm dotyczących jakości oraz ochrony środowiska naturalnego.

Oferujemy swoim Klientom pełny ciąg technologiczny nadzorowany przez najwyższej klasy specjalistów. Nasza oferta charakteryzuje się kompleksowością wykonywanych prac. Zaczynając od pomocy w zakresie projektowania i składu komputerowego poprzez przygotowanie do druku, samego druku, uszlachetniania, procesach wykończeniowych, a kończąc na usługach transportu i magazynowania.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowy produkt jakim jest druk naklejek na folii samoprzylepnej. Druk odbywa się na folii samoprzylepnej matowej lub błysk techniką offsetową w kolorystyce CMYK.

Naklejki mogą mieć określony wymiar i kształt. Idealnie nadają się do naklejania na trudne podłoża np.: plastikowe pojemniki, butelki, pudełka. Odporne są na takie czynniki jak: wilgoć, woda, zmiany temperatury.

Oferta
Nasza oferta charakteryzuje się kompleksowością wykonywanych prac. Zaczynając od pomocy w zakresie projektowania i składu komputerowego poprzez przygotowanie do druku, samego druku, uszlachetniania, procesach wykończeniowych, a kończąc na usługach transportu i magazynowania.

Twoja ocena: oceń teraz
Ocena firmy: 0 - 0 głosów

Opinie o firmie

Podobne firmy

r e k l a m a